פאות סינטטיות

רבים סוברים שפאה סינטטית איננה פאה איכותית והמראה שלה אינו טבעי וחסר ברק ותנועה. אולם, הטכנולוגיה המתקדמת בת זמננו מאפשרת לנו כיום לייצר פאות סינטטיות ולשוות להן מראה טבעי, זוהר ושופע.
במאמר זה נפרוט נסביר מהי פאה סינטטית ומהם היתרונות והחסרונות של פאה מסוג זה.

מהי פאה סינטטית?

ראשית נקדים ונסביר מהי פאה סינתטית ובמה היא נבדלת מפאה משיער טבעי.
פאה משיער סינתטי עשויה מסיבים סינתטיים הדומים לשיער אדם טבעי, ובניגוד לדעה הרווחת הוא בעל ברק ותנועה.עלות פאה משיער סינתטי נמוך באופן משמעותי וניכר מעלות פאה משיער אדם טבעי. "סלון הפאה" מייצר פאות משיער סינתטי משובח ביותר שנקרא "K-7" העשוי מסיבים איכותיים מאד אשר דומים למראה בשיער טבעי.

יתרונות הפאה הסינטטית

כאמור, היתרון המשמעותי ביותר בגללו לקוחות נוטים לרכוש פאה סינטטית הוא המחיר הנמוך ביחס למחיר פאה משיער טבעי. המחיר הנמוך של פאות אלו מאפשרות לך לצאת מהשגרה ולרכוש מספר פאות ובכך ליהנות ממראה חדש בכל יום, לגוון את הופעתך ולשדרג את הרגשתך!
בנוסף, פאות סינתטיות קלות יותר לתחזוקה ולטיפול ביחס לפאות משיער טבעי. הן מתייבשות מהר יותר, שומרות על העיצוב שלהן, על צבען ותהליך הבלאי שלהן איטי יותר.

חסרונות הפאה הסינטטית

רגישות לחום – פאות משיער סינתטי אינן ניתנות לעיצוב באמצעות מכשירי חשמל המפיקים חום רב כגון בייבי-ליס, מייבשי שיער או מחליקים מאחר והחום מזיק לשיער ועלול לפגום בה.
צבע – לא ניתן לצבוע פאות סינטטיות מאחר והחומרים הכימיים בצבע אינם נקלטים בסיב השערה הסינטטית. לכן, צבע הפאה אותה רכשת יהיה הצבע הקבוע שלה ללא אפשרות שינוי.
אורך חיי הפאה – אורך חייה של פאה סינטטית הוא קצר (שנה וחצי – שנתיים) ולכן היא אידיאלית לנשים שצריכות פאה לשימוש קצוב (כגון: נשים ששיערן נשר בעקבות טיפול כימותרפי ועם הפסקת הטיפולים שיערן הטבעי יצמח מחדש).
איכות – חשוב לשים לב שגם בפאות סינטטיות יש מגוון של איכויות. פאה באיכות ירודה היא בדרך כלל מבריקה באופן לא טבעי. פאה סינתטית איכותית תראה טבעית יותר.
עיצוב קבוע – ציינו לעיל שאחד מיתרונות הפאה הסינטטית היא העיצוב הקבוע שלה. אולם יתרון זה יכול להוות חסרון לאישה המעוניינת לשנות את עיצוב הפאה בכדי לגוון את המראה שלה.

אנו ב"סלון הפאה" ממליצים לכל לקוחותינו לברר מהו הצורך שלהם מהפאה ומהו התקציב שעומד לרשותם, ורק אז לקבל החלטה לגבי סוג הפאה.

כיצד יש לטפל בפאה סינטטית על-מנת לשמר אותה לאורך זמן? לחץ/י כאן!

שיתוף