פאות קאסטם בנויה משיער נשים טבעי ואיכותי ברמה גבוהה מאוד ונטול חומרים כימיקלים הנבחר בקפידה מרחבי העולם על ידי מומחים. השיער הוא גולמי, שיער אמתי שנגזז, ללא שום תהליך עיבוד. הפאות מיוצרות בעבודת יד תוך הקפדה רבה על כל פרט במבנה הפאה, בנוחות מקסימאלית ובהתאמה רבה. מכיוון שהשיער טבעי לגמרי אורך חיי הפאה הוא ארוך ותהליך ההסתגלות לפאה קל ונעים.

השיער נבחר בתחילה לפי המראה הרצוי מתוך שלל צבעים טבעיים לדוגמא: בלונד גלי, שחור חלק, אדמוני מתולתל ומעוצב בעבודת יד מקצועי לאחר ניקוי יסודי. הרשת עשויה מחומרים איכותיים המאפשרים לשיער לנשום ואינם אוטמים את הנקבוביות בקרקפת – היוצרת הרגשה של ראש עם שיער טבעי לחלוטין. מחיר פאות קאסטם גבוה יותר בגלל השיער האיכותי הנבחר על ידי מומחיות ונרכש בכסף רב.

קטגוריית "גולדן קאסטם"

בסלון "הפאה" מעניקים שירות מלא ללקוחה הכולל: תיקונים וחידושי פאה, החלפות סקינים, החלפת רשתות, ותוספות שיער.
בקטגוריית פאות הקאסטם ישנה פאה נוספת איכותית "גולדן קאסטם". השיער הטבעי של ה"גולדן קאסטם" עובר תהליכים של צביעה, תלתול, יישור, גלים, פסים ועוד. תהליכי העיבוד משפיעים על המראה המוגמר של הפאה.

כשמדובר על פאות קאסטם מסוג ה-"גולדן קאסטם", אז מדוברעל פאה שנחטפת עוד לפני הנחיתה שלה בארץ מכיוון שהשיער עובר תהליך עיבוד, אך, עדיין הפאה יפיפייה ובעלת מראה טבעי לחלוטין. תהליך העיבוד מוזיל את מחיר הפאה ומאפשר לנשים רבות ליהנות מעיצוב אופנתי, מראה טבעי ושיער איכותי.

שיתוף