פאות משיערות טבעיות של אדם, מגיעות בייבוא לארץ, בדרך כלל, מאסיה, או מאירופה, שם ניתן למצוא שיעור איכותי ומוחי שיער המקפידים על גידול נכון למטרת יצירת פאה איכותית. כמובן, הפאות הטבעיות עוברות תהליכים של ניקיון וסטריליזציה, בטרם הבניה של הפאה ומכירתן ללקוחות.

לקוחות רבים המתעניינים ברכישת פאה, מתמקדים בעיקר באיכות הפאה ובצדק. ישנו מגוון רחב של פאות המכילות חומרים שונים הנראים במבט ראשון טבעיים, אך תוך זמן קצר מתגלה כי האיכות ירודה והשיער פגום. פאות העשויות משיער טבעי שעבר עיבוד הן פאות טבעיות איכותיות גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת אורך חיי הפאה. פאה משיער טבעי מעובד היא פאה איכותית ועמידה שתוכל לשמש כל השנה במהלך כל היום, לאורך כל עונה. פאה בעלת שיער טבעי מורכבת משיער טבעי לחלוטין שעובר תהליכי עיבוד שונים כגון: תלתול, צביעה, החלקה, פסים ועוד. למרות תהליכי העיבוד, לפאה טבעי יתרון עצום בכך שהיא מעניקה מראה טבעי ומושלם.

בנוסף לאיכות השיער הטבעי של פאה טבעית, קיימים יתרונות נוספים משמעותיים: בפאה טבעית שעוברת תהליך עיבוד ניתן להגיע לשלל צבעי שיער מיוחדים שאינם קיימים בשיער טבעי. בגלל איכות השיער הטבעי, פאות טבעיות הן קלות מאוד לטיפול שוטף, והוא יכול להתבצע באופן עצמאי. חשוב לציין כי המראה המוגמר של הפאה הטבעית הוא טבעי לחלוטין, עם ברק טבעי ומגע משי ומגוון עיצובים, סגנונות תוך התאמה מלאה למבנה הפנים של הלקוחה.

שיתוף